Tuesday, June 20, 2017

Minidruk i mieszane media: Najważniejsze informacje do naszych najczęściej zadawanych pytań

Wejście w sztukę” Niemcy - Wystawy w Kolonii oraz w regionie Ren: PR alternatywę dla konwencjonalnych wystaw mini drukowania i mieszanych mediów. Szczególną cechą jest osadzanie obrazów z aspektów medytacyjnych w instalacji artystycznej. To są pierwsze międzynarodowe wystawy Minidruku w Niemczech.

This information is used for a first orientation. Concept and conditions can change at any time. Please read in any case our current conditions of participation. The translation refers exclusively to the annual "Enter into Art International Installations“ (miniprint and small-format mixed media), but not to our extra events and other projects!
.

Prosimy odwiedzić również naszą archiwalną stronę: www.enterintoart.com !


Jakie są wymagania dotyczące wzięcia udziału?Po pierwsze,
potrzebne jest nasze zaproszenie ze szczegółowymi informacjami.


Potrzebujemy:
 • Twój pełny adres
 • szczegóły prac w następującej formie:
Imię i nazwisko, numer pracy, państwo, tytuł, rok, technika, wymiary prac w centymetrach.

Zalogowany?


 • Proszę przeczytać Część 1 naszych „Zasad“ – szczególnie punkt "PRACE" i wszystkie informacje, które są potrzebne do rejestracji.
 • Przed rejestracją prosimy uiścić opłatę wstępną. Wysyłający ponosi koszty wszystkich podatków z transferów bankowych, takich jak Paypal, Western Union + MoneyGram!
 • Prosimy zapytać następnie o naszą kartę cyfrową (rejestracyjną)! (to ułatwia rejestrację i dobry wgląd w większość ważnych rzeczy (informacji))

Wyślemy do Państwa „Zasady“ razem z zaproszeniem. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt!


Co jest nowego w systemie rejestracyjnym (wejściowym,

wstępu, brania udziału)?Jest pełna dowolność z wybraniem daty wzięcia udziału w wystawach. Prosimy zaznajomić się planem wystaw i ostatecznych terminów. Z wyjątkiem oferty dla “rannych ptaszków”, kwota wpłaty wejściowej jest zawsze taka sama! Im szybciej się zapiszecie, tym w większej ilości wystaw i usług będziecie mogli skorzystać. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy otrzymają nasz coroczny katalog artystyczny i będą wzięci pod uwagę w naszym konkursie, gdzie można zdobyć atrakcyjne nagrody.
Twoje/ Państwa prace będą opublikowane na naszej stronie po głównej wystawie w Kolonii. (Specjalne artykuły będą opublikowane o dodatkowych wydarzeniach).


Co składa się na “Enter into art” („Wejście do sztuki”)?


 • Wszystkie wystawy w okresie wystawowym
 • Organizacja i artystyczna oprawa instalacji zgodnie z naszą koncepcją.
 • Nasze usługi związane z publicznymi relacjami (reklamą, marketingiem), zawierające program kulturalny, powiązania ze stronami ( niemiecka + angielska strona)
 • Zwrot prac oraz katalog artystyczny zawierający pokazane prace, podpisane nazwiskami autorów,
 • Darmowe kopie katalogów wystaw będą rozprowadzane w regionach, gdzie odbywają się wydarzenia. Dodatkowo możliwe jest drukowanie katalogów przez wydawnictwo.
 • Na dodatek oprócz zwycięskich prac, wszystkie nadesłane dzieła będą ukazane w folderach (katalogach) lub gablotach.
 • Opcjonalne lub dodatkowe oferty (do wglądu w “Zasadach”)
DODATKI (BONUSY) poprzedzające wystawy


Wydarzenia poprzedzające okres wystaw będą miały miejsce przed główną wystawą w Kolonii. Są one zawarte w naszej ofercie, ale udział w nich jest opcjonalny – dobrowolny. Wszelkie prace zgłoszone do imprez poprzedzających muszą być dostarczone na czas. Wszystkie prace artystyczne będą także wystawione na głównych wystawach.

Prace
nie muszą być powiązane z tematem wydarzenia. Można wybrać je dowolnie. Temat wydarzenia jest istotny jedynie (ze względu na) do materiałów wydawniczych.


Nagrody?


Nagrody będą wybrane/ przyznane przez 8 – 12 międzynarodowych jurorów:
 • cztery główne nagrody (pierwsza, druga, trzecia + nagroda specjalna).
 • jest również 20 wyróżnionych i honorowych nagród
 • po podstawowej selekcji z oryginalnych prac do 50 - 100 finalistów (nominowanych artystów) zostanie wybranych przez międzynarodowego Pierwszego Jurora.

Informacje o nagrodach znajdują się w naszych “Zasadach”!


Termin dla „rannych ptaszków“?


     Korzyść płynąca z bycia „rannym ptaszkiem“, jest taka, że jedynie wymagamy potwierdzenia wzięcia udziału w tym wcześniejszym terminie. Twoja cyfrowa karta (formularz cyfrowy), oryginały prac i podpisana forma (formularz) wpisowa mogą być dosłane w późniejszym czasie (ale przed datą pierwszej wystawy, w której chce się wziąć udział) Jeżeli jesteś pośród pierwszych 60 zarejestrowanych, Twoje prace będą przedstawione na wszystkich wystawach oraz otrzymasz video (przedstawiające Twoją pracę).


Katalog artystyczny?Publikacja corocznego katalogu artystycznego będzie obejmować prace z całego okresu wystaw. Będzie w nim ukazana praca każdego z biorących udział artystów. Katalog (książka) zawiera także poezję i inne tematy powiązane z tematyką sztuki, będzie opublikowana jako książka – prezent. Każdy uczestnik otrzyma książkę bezpłatnie razem ze zwróconymi pracami.


Co oznacza "skupienie na refleksyjnych aspektach"?Medytacja w religijnym lub ezoterycznym znaczeniu nie odgrywa tutaj roli! W naszych artystycznych wystawach i założeniach prezentacji, oceniamy tylko zadbany i estetyczny wygląd pracy artystycznej!


Minidruk i mieszane media: Wystawy w Kolonii. „Wejście w sztukę” Niemcy


Wejście w sztukę” Niemcy - Wystawy w Kolonii oraz w regionie Ren: PR alternatywę dla konwencjonalnych wystaw mini drukowania i mieszanych mediów. Szczególną cechą jest osadzanie obrazów z aspektów medytacyjnych w instalacji artystycznej. To są pierwsze międzynarodowe wystawy Minidruku w Niemczech.

Fascynacja światem sztuki i kolorów


Sztuka musi odpocząć! Uwaga jest również nową walutą w świecie sztuki. „Wejście w sztukę” została wybrana jako slogan niemieckiej pary artystów Kurt Ries i Gabriele Walter. Organizują oni szereg imprez międzykulturowych zatytułowany „Fascynacja Światem Sztuki I Koloru” w Niemczech.

Wystawie międzynarodowych obrazów, które są aranżowane z artystycznej perspektywy, będą towarzyszyć instalacje ukazujące rzeźby, teksty i wiersze, do tego relaksująca muzyka, kolory, światła i przedmioty artystyczne, zaaranżowane w różnych strefach kolorystycznych. Gospodarze stworzą unikalny katalog wystawy lub artystyczną książkę. Istnieje również konkurs, z 20-30 nagrodami i nagrodami w postaci postów na blogu korzystających z przewodnika medytacji na zdjęciach artystycznych.

W języku angielskim i niemieckim


Goście wystawy będą „odświeżeni” przez świadomą kontemplację dzieł sztuki, nie tylko na głównej wystawie w Kolonii, ale także w dwóch lub trzech podróżujących wystawach w romantycznym regionie Renu i przez atrakcyjną publikację na blogu „Bernsteinrose”. W niemieckim „Travel and Relax” (dziennik internetowy), zdjęcia zostaną połączone z prezentami dla czytelników afinicznych stron (gratulacje).

Artyści z całego świata mogą ubiegać się o dołączenie w dowolnym momencie. Nie ma ryzyka: jeśli aplikacja artysty jest akceptowana, przyjęcie w przyszłości na wystawy „Wejdź do sztuki” jest również gwarantowane!

Opłata 80 euro obejmuje wkład do wydatków i kosztów PR i obejmuje wszystkie wystawy, książki artystyczne i wydarzenia w bieżącym roku.

Istnieje także archiwalna galeria zdjęć na angielskiej stronie „Enter into Art”. Więcej informacji dostępnych jest na www.enterintoart.com


Wystawy w Kolonii
Kolonia w Niemczech

Informacja w ????? (Nasza koncepcja w języku polskim)
Kiedy i gdzie odbędą się wystawy?Kontakt