Monday, October 23, 2017

מידע חשוב - השאלות הנפוצות מה נדרש להשתתפות?

                               
  
miniprint Enter into Art גרמניה - תערוכות בקלן ובאזור הריין: אלטרנטיבה ליחסי ציבור לתערוכות מיני-פרינט וטכניקות מעורבות קונבנציונליות. גישתנו המיוחדת היא לשלב את היצירה במיצב אמנותי מדיטטיבי. אלו הן התערוכות מיניפרינט הבינלאומיות הראשונות בגרמניה exhibitions in Germany. בקרו גם באתר: ARCHIV-WEBSITE: www.enterintoart.com


מה נדרש להשתתפות?

ראשית, תצטרכו לקבל הזמנה שתכלול מידע מפורט.


אנחנו מבקשים מכל משתתף:
 • הכתובת מלאה
 • פרטי היצירות באופן הבה:
שם פרטי ושם משפחה, מספר תמונות/דימוים, מדינה, שם היצירה, שנה, טכניקה, גודל בסנטימטר

התחברות?

 • אנא קראו את החלק הראשון בכללי ההשתתפות - במיוחד הפסקה הנוגעת ל"עבודות" ואת כל הנדרש להרשמה.
 • לפני ההרשמה, אנא שלמו את דמי ההשתתפות. כל המסים על ההעברות הבנקאיות יכולו על השולח.

 • לאחר התשלום, בקשו מאיתנו את הכרטיס הדיגיטלי שלכם! (הכרטיס משפט את תהליך ההרשמה ומאפשר סקירה כללית של המידע החשוב)נשלח לכם את כללי ההשתתפות יחד עם ההזמנה. בכל שאלה/בקשה, צרו איתנו קשר!

מערכת ההרשמה החשדה שלנו?


תרגישו חופשי להירשם בכל עת. אנא הקפידו להתסתכל על ציר הזמן שלנו עם כל מועדי ההגשה! למעט ההרשמה ב"הרשמה המוקדמת", תשלום ההרשמה נשאר אותו תשלום! הקדימו להירשם ותזכו להשתתף במרב תערוכות והשרותים.
לכל משתתף ישלח ספר האמנות (קטלוג) השנתי שלנו כמו כן, כל המשתתפים יילקחו בחשבון עבור תחרויות הפרסים שלנו.הדימויים יפורסמו באתר לאחר התערוכה בקולן. (באתר יפורסמו מאמרים בנוגע לאירועים נוספים)מה כלול?

 • השתתפות בכל בתערוכת במהלך תקופת התערוכות.
 • ארגון ועיצוב אמנותי עבור ההצבה לפי הקונספט שלנו
 • שירותי יחסי הציבור, כולל השתתפות בתכניות תרבותית ונוכחות אונליין (גרמנית + אנגלית באתר)
 • החזר העבודות לשולח ושליחת הקטלוג. • עותקים חינם של ספר האמנות המופץ באזורי האירועים + הדפסה אפשרית על ידי בית הוצאה לאור.
 • בנוסף ליצירה שתבחר להצגה, כל היצירות שנשלחו יוצגו בתיקי התערוכה.
 • הצעות אופציונליות ובונוסים (ראה בכללים שלנו)
בונוס - תערוכת Prelude?

אירועי Prelude מתקיימים בתקופת התערוכה ויוצגו לפני התערוכה המרכזית בקלן - בדרך כלל בגלריית הסטודיו שלנו בבון-קוניגווינטר, אם כי מקום תערוכה אחר יכולים להיבחר. האירועים נכללים בהצעה שלנו, אך ההשתתפות היא אופציונלית. כל היצירות המשתתפות באירועים Prelude חייבות לעבור אלינו בזמן. אותן היצירות יוצגו גם בתערוכות המרכזיות.


היצירות אינן צריכות לנגוע בנושא האירוע. בחרו את הנושא באופן חופשי, נושא האירוע רלוונטי אך ורק לחומרים שיערכו על ידינו.


פרסים?


פרסים ייבחרו על ידי פנל שופתים בינלאומי מורכב מ8-12 משתתפים:
 • ארבעה פרסים עיקריים (פרס ראשון, שני, שלישי + מיוחד).
 • 20 פרסי מצוינות וכבוד.
 • לאחר בחירה ראשונית של יצירות המקור, יבחרו 50-100 מועמדים סופיים (אמנים מועמדים) על ידי פנל שופטים הבינלאומי.

תמצאו עוד פרטים בנוגע לפרסים בכללי השתתפות


מועד הרשמה מוקדמת?


כדי ליהנות מ"הרשמה מוקדמת", אישור ההשתתפות חייב להגיע בזמן. את הכרטיס הדיגיטלי, התמונות המקוריות וטופס כניסה חתום ניתן לשלוח במועד מאוחר יותר (אם כי לפני המועד האחרון של התערוכה הראשונה בה תרוצו להשתתף). 60 הנרשמים הראשונים יציגו בכל התערוכות וישתתפו בוידאו בונוס.


ספר אמן (קטלוג)?


ספר אמן השנתי יפורסם בתום תקופת התערוכות. הקטלוג יציג יצירה אחת מכל אמן משתתף. הספר יכלול שירה ומאמרים נוספים הקשורים ליצירה. כל משתתף יקבל את הספר ללא עלות, יחד עם החזרת יצירות המקור.


מה פירוש "התמקדות בהיבטים מדיטטיביים"?


מדיטציה במובן הדתי או האזוטרי אינה משחקת תפקיד בקונספט התערוכה! דרך הגישה היצירתית וקונספט התערוכה שנבחרו, אנו רוצים לבדוק את הצפייה הקשובה והמרגיעה של יצירת אמנות, כמעשה מדיטטיבי.


לקבלת תרגומים נוספים של הכללים שלנו, תוכל להשתמש בכלי של Google Translate על ידי העתקת חלקים מהטקסט שלנו!

Miniprint and mixed media: Exhibitions in Cologne . 'Enter into Art' בגרמניה
 1. Enter into Art גרמניה - תערוכות בקלן ובאזור הריין: אלטרנטיבה ליחסי ציבור לתערוכות מיני-פרינט וטכניקות מעורבות קונבנציונליות. גישתנו המיוחדת היא לשלב את היצירה במיצב אמנותי מדיטטיבי. אלו הן התערוכות מיניפרינט הבינלאומיות הראשונות בגרמניה

קסם עולם האמנות והצבעאמנות צריכה להרגיע! תשומת הלב הפכה למטבע החדש של עולם האמנות.
השם Enter Into Art נבחר למעשה כסלוגן של זוג האמנים הגרמני Kurt Ries ו Gabriele Walter. בני הזוג יקיימו סדרת מפגשים בין תרבותיים בשם "קסם עולם האמנות והצבע" בגרמניה.

בנוסף ליצירות הבינלאומיות, המסודרות מנקודת מבט אמנותית, המיצב כולל פסלים, מילים ושירה, מוזיקה מרגיעה, צבע, אור וחפצי אמנות, מסודרים באזורי צבע. מארחי התערוכה יצרו קטלוג תערוכות או ספר אמן ייחודיים.באנגלית ובגרמניתהמבקרים בתערוכות התרעננו על ידי התבוננות מודעת ביצירת אמנות, לא רק בתערוכה המרכזית בקלן, אלא גם בשתיים או שלוש תערוכות נודדות באזור הרומנטי של עמק הריין ובתערוכה אטרקטיבית בבלוג Bernsteinrose. בגרמנית, בבלוג Travel and Relax יפורסמו יצירות יחד עם קישור לטסטים.
אמנים מרחבי העולם יכולים להגיש בקשה להצטרף בכל עת. אין סכנה: אם קבלת ההרשמה, מובטחת גם הקבלה לתערוכות "Enter into Art" בעתיד!שכר השתתפות של 80 יורו מכסה את עלות יחסי ציבור, וכולל את כל התערוכות, ספר אמן ואת כל האירועים לשנה הנוכחית.
קיימת גם גלריית ארכיון באתר Enter Into Art. פרטים נוספים זמינים ב - www.enterintoart.com .